اروند نیوز

پایگاه اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت روح اله(ره) قادرآباد فارس
اروند نیوز
با سلام و تحیت
بادرود و صلوات برروح پر فتوح امام راحل و شهیدان انقلاب و با آرزوی سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت امام زمان(عج) و سلامتی نائب برحقش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی).
وبسایت اروند نیوز متعلق به حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت روح اله(ره) قادرآباد، استان فارس می باشد و موضوعات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اطلاع رسانی به نشر می پردازد.

۹ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حوزه حضرت روح اله (ره) جلسه کمیته پشتیبانی در تاریخ 94/6/28 در اداره آموزش پرورش بخش مشهد مرغاب برگزار گردید. در این جلسه در خصوص هفته دفاع مقدس و برنامه های اجرایی در این هفته(بازگشایی مدارس،دیدار از خانواده شهدا،تزئین مدارس و...) بحث  و تبادل نظر گردید.

و در ادامه در خصوص مسابقات دو میدانی ویژه دانش آموزان مدارس بحث و تبادل نظر گردید

در پایان جلسه در مورد به کار گیری مربیان درس آمادگی دفاعی مدارس و شرایط لازم برای حضور در کلاس درس بر اثاث شرایط خواسته شده از استان و ابلاغیه سپاه به مسئول آموزش اداره آموزش و پرورش تذکرات لازم داده شد و همچنین در باره ی نمایشگاه دفات امین و مینا و چگونگی عرضه ی این دفاتر در مدارس صحبت ها و پیشنهاداتی ارائه گردید

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۴ ، ۱۳:۲۵
عبدالرضا خسروی
سه شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۱۲ ب.ظ

دیدار و سرکشی از خانواده شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه حضرت روح اله (ره) قادرآباد  به مناسبت فرارسیدن هفته ی دفاع مقدس  روز سه شنبه مورخ 94/6/31 دیدار از خانواده شهید اکبری با حضور  امام جمعه ی قادرآباد،بخش دار محترم بخش مشهد مرغاب،رئیس آموزش پرورش بخش مشهد مرغاب،فرمانده نیروی انتظامی،فرمانده حوزه دانش آموزی و تعدادی از فرهنگیان در روستای شهید آباد واقع در بخش مشهد مرغاب به عمل آمد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ شهریور ۹۴ ، ۱۳:۱۲
عبدالرضا خسروی
يكشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۲:۱۸ ب.ظ

برگزاری جلسه توجیهی شورای فرهنگی و رسانه

به گزارش خبرنگار اروند نیوز جلسه توجیهی شورای فرهنگی و رسانه واحد های پیشگام برادران و خواهران در تاریخ 94/6/22 در نماز خانه اداره آموزش و پرورش مشهد مرغاب برگزار شد در این جلسه مسئولین فرهنگی و رسانه از چگونگی اجرای دوره،محل اجرای دوره و زمان اجرای دوره مطلع گردیدند و در پایان خودکار و دفترچه یادداشت به مسئولین اهدا شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ شهریور ۹۴ ، ۱۲:۱۸
عبدالرضا خسروی
يكشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۲۱ ق.ظ

برگزاری اردو های ده روزه طرح هجرت

به گزارش خبر نگار اروند نیوز اردو های ده روزه ی طرح هجرت از شنبه مورخ 94/6/14 در حسینیه دشت مرغاب برگزار گردید.

سروان پاسدار روح اله درویش زاده فرمانده حوزه دانش آموزی حضرت روح اله (ره) هدف از اجرای این اردو ها را فراهم کردن زمینه جذب جوانان به بسیج،آشنایی با فرهنگ کار گروهی ، غنی سازی اوقات فراغت جوانان در عرصه های سازندگی و ایجاد زمینه آموزش فنی و مهارتی برای جوانان بیان نمودند.

ایشان فعالیت های انجام شده در این اردو را دیوار چینی حسینیه آلموتور بندی و نقل و انتقال مصالح ساختمانی جهت ساخت و ساز حسینیه اعم از سیمان،بلوک،آجر و ... و همچنین ساماندهی آهن آلات و پاکسازی حیاط حسینیه بیان نمودند.

وی افزود برنامه های طرح هجرت در قالب دو برنامه ی فرهنگی و عمرانی اجرا گردید که برنامه های فرهنگی در قالب تشکیل حلقه های صالحین با به کار گیری از مربی صالحین و برنامه های تربیتی و ورزشی اجرا گردید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ شهریور ۹۴ ، ۱۱:۲۱
عبدالرضا خسروی
دوشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۳۹ ب.ظ

مشهد مرغاب در شهرت سوخت

مدتی هست دیگر اخبار بخش به روی آنتن رسانه ملی نمی رود و مردم منتظر پاسخ ها هستند....

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۴ ، ۱۳:۳۹
عبدالرضا خسروی
دوشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۱۸ ب.ظ

جلسه نشست سیاسی حوزه حضرت روح الله(ره)قادراباد

در تاریخ1394/06/07روز شنبه جلسه نشست سیاسی حوزه حضرت روح الله(ره) قادراباد با حضور فرمانده هان واحد در نماز خانه اداره اموزش پرورش برگزار گردید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۴ ، ۱۳:۱۸
عبدالرضا خسروی
دوشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۱۵ ب.ظ

جلسه تربیت تعالی حوزه حضرت روح الله(ره)قادراباد

در تاریخ 1394/06/05روز پنج شنبه جلسه تربیت تعالی حوزه حضرت روح الله(ره) با تمامی اعضا در نماز خانه اداره اموزش پرورش برگزار گردید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۴ ، ۱۳:۱۵
عبدالرضا خسروی
دوشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۴، ۰۱:۰۹ ب.ظ

جلسه شورای همفکری حوزه حضرت روح الله(ره)قادراباد

در تاریخ1394/06/04روزچهارشنبه جلسه شورا ی همفکری حوزه حضرت روح الله(ره)در نماز خانه اداره اموزش پرورش با تمامی اعضا برگزار گردید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۴ ، ۱۳:۰۹
عبدالرضا خسروی

به گزارش خبرنگار وبگاه بسیج دانش آموزی حضرت روح اله (ره) قادرآباد جلسه انتخاب شورای همفکری برادران و خواهران در مورخ  94/6/3 در نمازخانه اداره اموزش پرورش باحضور فرماندهان پیشگام برگزار گردید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ شهریور ۹۴ ، ۱۲:۵۵
عبدالرضا خسروی