اروند نیوز

پایگاه اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت روح اله(ره) قادرآباد فارس
اروند نیوز
با سلام و تحیت
بادرود و صلوات برروح پر فتوح امام راحل و شهیدان انقلاب و با آرزوی سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت امام زمان(عج) و سلامتی نائب برحقش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی).
وبسایت اروند نیوز متعلق به حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت روح اله(ره) قادرآباد، استان فارس می باشد و موضوعات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اطلاع رسانی به نشر می پردازد.

۱۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

ر روز شنبه مورخ 96/03/27جلسه کمیته پشتیبانی حوزه بسیج دانش آموزی با موضوع درس آمادگی دفاعی برگزار شد .در این جلسه نتیجه گرفته شد که با توجه به کوچک بودن منطقه و همچنین کمبود دبیر  ،متاسفانه امکان برخورداری ازدبیر آمادگی دفاعی امکان پذیر نمی باشد،در انتها تصمیم گرفته شد که این موضوع به اطلاع حوزه بسیج دانش آموزی استان برسد.برگزاری جلسه کمیته پشتیبانی با محوریت درس آمادگی دفاعی 1 برگزاری جلسه کمیته پشتیبانی با محوریت درس آمادگی دفاعی 2
برگزاری جلسه کمیته پشتیبانی با محوریت درس آمادگی دفاعی 3 برگزاری جلسه کمیته پشتیبانی با محوریت درس آمادگی دفاعی 4
برگزاری جلسه کمیته پشتیبانی با محوریت درس آمادگی دفاعی 5

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ خرداد ۹۶ ، ۱۱:۲۹
محمد برزگر
شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸ ق.ظ

دیدار با خانواده معظم شهدا


همزمان با ماه مبارک رمضان و در استانه شب های قدر از خانواده های دو تن از شهدای دانش آموز به نام های شهید علی ابراهیمی و شهید علیرضا خسروانیان دیدار به عمل آمد .در این دیدار فرمانده مرکز مقاومت ،فرمانده حوزه دانش آموزی و مسئول تعلیم وتربیت ناحیه و مسئول بسیج فرهنگیان حضور داشتند.در پایان این دیدار ها هدایایی تقدیم خانواده این شهدای بزرگوار گردید.

دیدار ازخانواده معظم شهدا 1 دیدار ازخانواده معظم شهدا 2
دیدار ازخانواده معظم شهدا 3 دیدار ازخانواده معظم شهدا 4
دیدار ازخانواده معظم شهدا 5 دیدار ازخانواده معظم شهدا 6

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ خرداد ۹۶ ، ۰۹:۲۸
محمد برزگر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در قادرآباد در تاریخ یکشنبه 96/2/17 جلسه مصاحبه با فرماندهان جدید واحد های دانش آموزی پسران در نماز خانه اداره آموزش و پرورش برگزار گردید .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۱:۳۰
محمد برزگر

در تاریخ چهارشنبه  96/2/13 مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهداء هشت سال دفاع مقدس توسط دانش آموزان  پایه ابتدایی  قادرآباد و مسئولین سپاه و آموزش و پرورش در مکان گلزار شهداء برگزار شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۵۳
محمد برزگر

دانش آموزان بسیجی  مدارس قادرآباد در نماز جمعه مورخه 96/2/15  در مکان مصلای نماز جمعه قادرآباد به صورت منظم و سازماندهی شده شرکت کردند .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۴۰
محمد برزگر

در تاریخ پنج شنبه 96/2/14 جلسه مصاحبه فرماندهان جدید واحد های دانش آموزی خواهران در اردیبهشت ماه در قادرآباد در مکان سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد . در این جلسه مسئول حوزه بسیج دانش آموزی حضرت روح اله سرگرد خوشگو با فرمانده هان جدید واحد های دانش آموزی مصاحبه کردند.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۳۰
محمد برزگر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس مرحله دوم اردوی آمادگی دفاعی خواهران متوسطه اول در مورخه چهارشنبه 96/2/13 در دبیرستان آسیه قادرآباد برگزار گردید .در این مرحله از درس آمادگی دفاعی خواهران دانش آموز و بسیجی با دروس صف جمع اسلحه شناسی ، جهت یابی ، جنگ نرم و امداد و نجات آشنا شدند .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۱۱
محمد برزگر
شنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳ ق.ظ

سرکشی از مدارس به مناسبت هفته معلم

در مورخه چهارشنبه 96/2/13 به مناسبت شروع ایام هفته معلم و به همت حوزه بسیج دانش آموزی حضرت روح اله (ره) و اداره آموزش و پرورش از واحد های دانش آموزی مدارس قادرآباد بازدید به عمل آمد. .


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۰۳
محمد برزگر

به مناسبت هفته معلم در تاریخ چهارشنبه 96/2/13 در دبیرستان فاطمیه قادرآباد جشن هفته معلم برگزار گردید و از دانش آموزان بنیه برتر  علمی با اهداء جوایز نفیسی تجلیل به عمل آمد.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۳۹
محمد برزگر


در مورخه سه شنبه 96/2/12 در دبیرستان فاطمیه قادرآباد مسئولین اداره آموزش و پرورش و سپاه پاسداران به مناسبت هفته معلم  به دبیران و معلمان شاخه گل اهداء کردند و از مقام شامخ معلم تجلیل به عمل آوردند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۳۶
محمد برزگر