اروند نیوز

پایگاه اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت روح اله(ره) قادرآباد فارس
اروند نیوز
با سلام و تحیت
بادرود و صلوات برروح پر فتوح امام راحل و شهیدان انقلاب و با آرزوی سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت امام زمان(عج) و سلامتی نائب برحقش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی).
وبسایت اروند نیوز متعلق به حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت روح اله(ره) قادرآباد، استان فارس می باشد و موضوعات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اطلاع رسانی به نشر می پردازد.

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۱۸ ب.ظ

راهپیمایی 13 آبان

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی راهپیمایی 13 آبان ماه با حضور پرشور دانش آموزان ،فرهنگیان و حوزه بسیج دانش آموزی  روز شنبه ساعت 10 صبح در شهر قادرآباد برگزار گردیید در این راهپیمایی از مقام شامخ شهدا تجلیل شد


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۳:۱۸
محمد برزگر


به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در قادرآباد رزمایش پدافند غیرعامل در واحد مقاومت دانش آموزی شهید ربانی قادرآباد به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با حضور فرمانده محترم سپاه و ریاست آموزش و پرورش و مسئول بسیج دانش آموزی برگزار گردید ..
ابتدای جلسه با تلاوتی ازایات قرآن مجید شروع گردید. سپس ریاست محترم اداره آموزش و پرورش ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج دانش اموزی وتقدیر و تشکر از مدیر و کادر مدرسه به خاطر زحماتیکه متقبل شدند تشکر کردنند  .
ایشان خاطر نشان کردنداهداف رزمایش پدافند غیر عامل ایجاد تحرک و ارتقای زندگی است و یک از مولفه های اصیل اقتدار نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران پدافند غیر عامل است. در پایان رزمایش به مدت30 دقیقه انجام گردید


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۳:۱۱
محمد برزگر